شخصی سازی    
  1. دوشنبه, 29 مرداد 1397
  2. ورود
    /  6
عنوان : موفقیت شركت توزیع برق استان قم در اولین دوره مسابقات مهارت های شغلی منطقه شمال كشور
تاريخ :
 ۱۳۹۶/۱۲/۲۲ 
ساعت : ۱۲:۴۶:۳۰

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

اولین دوره مسابقات مهارت شغلی در منطقه شمال کشور با حضور شرکت های توزیع برق البرز،قزوین ،زنجان ،قم ، مازندران ،گیلان و گلستان در محل ساری برگزار شد.

خسرو غلامحسینی مدیر دفتر آموزش و سرپرست تیم اعزامی شرکت توزیع نیروی برق استان قم بیان کرد:اولین دوره مسابقات مهارت شغلی در منطقه شمال کشور طی چهار روز به میزبانی شرکت توزیع نیروی برق مازندران برگزار شد.

وی افزود: این مسابقات در زمینه نصب کنتور تک فاز و سه فاز ،احداث کابل خودنگهدار و همچنین جایگزینی کابل خودنگهدار با شبکه مسی برقدار در بین  شرکت  های توزیع  برق منطقه شمال برگزار شد.

غلامحسینی با اشاره به نتایج این مسابقات تصریح کرد:شرکت توزیع نیروی برق استان قم از بین 7 شرکت توزیع برق موفق شد در زمینه جایگزینی کابل خودنگهدار به سرپرستی محمد مجاور و آقایان برقکار علی محمد علی پور  ،احمد جعفری ،عباس فهیمی و محمد صفرزاده مقام نخست این بخش از مسابقات را به دست آورد.

همچنین توزیع برق قم در زمینه نصب انشعاب سه فاز توانست مقام دوم و در بخش انشعاب تک فاز مقام سوم را کسب کند.مهندس سعید معصومی سرپرست تیم بخش انشعاب و آقایان عبداله متین‌فر و ابوالفضل محدث نیز به عنوان پرسنل برقکار در این مسابقه مشارکت داشتند.

شایان ذکر است داوارانی نیز از سوی شرکت توزیع نیروی برق استان قم معرفی شدند:در بخش احداث شبکه آقایان مهندس: عین‌اله درامامی،داود سلیمانیان ،وحید افراز و محمد حمزه ای و در بخش انشعاب و نصب کنتور آقایان مهندس سید نبیل کهفی،سعید معصومی ،محمود آقامحمدی و نویدحافظی به عنوان داوران این مسابقات و مهندس رضا نهاوندی و حسین عبدالعلی به ترتیب به عنوان ناظر ایمنی و  ناظر پشتیبانی مشارکت داشتند.

شایان ذکر است مهندس وحید افراز به عنوان داور نمونه این دوره از مسابقات انتخاب و معرفی شد.


تعداد بازدید : 109

بازگشت           چاپ چاپ          نظر دهی به خبر نظر دهی به خبر

DOURAN Portal V4.6.1.0

V4.6.1.0