شخصی سازی    
  1. دوشنبه, 29 مرداد 1397
  2. ورود
عنوان : پیام تبریك مدیرعامل به مناسبت سال جدید
تاريخ :
 ۱۳۹۶/۱۲/۲۷ 
ساعت : ۱۲:۴۸:۴۵

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان قم در آستانه فرارسیدن سال جدید، با صدور پیامی عید سعید نوروز را به تلاشگران عرصه صنعت برق کشور به ویژه به کارکنان و خانواده ایشان تبریک گفت.

 

متن کامل این پیام به شرح زیر است :


بسم الله الرحمن الرحيم

يا مقلب‌القلوب والابصار

يا مدبرالليل والنهار

يا محول‌ الحول والاحوال

حول حالنا الي احسن‌الحال


كارنامه عملكرد توزیع برق قم در سالی که گذشت، مؤيد تلاش ثمربخش همكاران مسئوليت‌پذير، خلاق و كارآمد در انجام ماموريت‌هاي مهم و اساسي و ارایه خدمات صادقانه بود كه جز از رهگذر همدلي و تشريك مساعي همه مديران، كارشناسان و كاركنان اين صنعت فراهم نگرديد .

کاهش تلفات انرژی،صیانت از حقوق شهروندی و افزایش رضایت مشترکین نقطه کانونی سند چشم انداز و برنامه های راهبردی شرکت توزیع نیروی برق استان قم است که تحقق آن منوط به عزم همگاني دارد.

اینجانب در آستانه فصل شكوفايي و تحول در طبيعت، با استعانت از خداوند متعال و عنايات ائمه معصومین (ع) و گراميداشت ياد و خاطره امام راحل (ره) و شهيدان والامقام 8 سال دفاع مقدس و مدافعین حرم ، ايثارگران سرافراز انقلاب اسلامي، پيشاپيش سال نو و عيد سعيد نوروز را خدمت تك تك همكاران ارزشمندم و خانواده‌هاي گرانقدرشان تبريك عرض نموده و سالي سرشار از بركت، سلامتي و بهروزي در راه خدمت به نظام مقدس جمهوري اسلامي و تحقق تدابير حكيمانه رهبر فرزانه انقلاب اسلامي را مسألت می نمايم.

 

                                                                مهدی آهنین پنجه

                                                   رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل

                                                شرکت توزیع نیروی برق استان قم


تعداد بازدید : 111

بازگشت           چاپ چاپ          نظر دهی به خبر نظر دهی به خبر

DOURAN Portal V4.6.1.0

V4.6.1.0