شخصی سازی    
  1. سه‌شنبه, 24 مهر 1397
  2. ورود
    /  6
رو عنوان : مدیرامور برق منطقه سه قم خبر داد :
عنوان : خسارت 600 میلیون ریالی طوفان اخیر به شبكه برق قمرود
تاريخ :
 ۱۳۹۷/۰۳/۱۷ 
ساعت : ۱۱:۳۲:۹

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

سید شهاب الدین تحویلدار با بیان اینکه در طوفان عصر سه شنبه مورخ 15 خرداد 97 در روستای سیدآباد و روستای علی آباد کورگل در بخش قمرود قم تعداد 28 پایه 20 کیلوولت سقوط کرد،اظهار داشت:این حادثه بالغ بر 600 میلیون ریال خسارت به شبکه برق قم وارد کرد.

    مدیر امور برق منطقه سه قم به حادثه سقوط تیرهای برق بر اثر وزش باد شدید در روستای سیدآباد اشاره کرد و گفت: این حادثه موجب شکستگی و سقوط 14 اصله پایه 20 کیلوولت شد که پرسنل اداره حوادث و تعمیرات منطقه به سرعت در محل حاضر شدند و نسبت به پاکسازی محل و حفاری جهت احداث شبکه جدید اقدام کردند.

تحویدار به حضور مدیرعامل شرکت توزیع برق استان قم در اولین ساعات بروز حادثه  اشاره کرد و گفت: با دستور و مساعدت مدیرعامل شرکت توزیع برق استان قم نسبت به تقویت و افزایش تعداد اکیپ ها و تجهیزات، عملیات ترمیم و احداث شبکه بدون وقفه اقدام شد.

وی در ادامه افزود: عملیات احداث شبکه در ساعت 4 و نیم بامداد روز چهارشنبه مورخ 16 خردادماه به پایان رسید.

مهندس تحویلدار گفت:پس از اتمام عملیات گزارش سرقت شبکه فشار ضعیف در روستای قشلاق البرز از توابع قمرود به طول 7 فاصله اعلام شد که بلافاصله نسبت به اعزام دو اکیپ  جهت عیب یابی و تامین برق به محل اعزام شدند.

مدیر امور برق منطقه سه قم در ادامه اظهار داشت: ساعت 6 صبح روز چهارشنبه مورخ 16 خرداد ماه 97 گزارش شکستگی و سقوط 14 پایه 20 کیلوولت  نیز  در ورودی روستای علی آباد کورگل اعلام شد که به سرعت اکیپ های تعمیرات و جوادث منطقه به محل اعزام شدند و با تلاش بی وقفه عملیات احداث شبکه جدید در ساعت 19:30 همان روز به پایان رسید و محل برقدار شد.


تعداد بازدید : 85

بازگشت           چاپ چاپ          نظر دهی به خبر نظر دهی به خبر

DOURAN Portal V4.6.1.0

V4.6.1.0