شخصی سازی    
  1. سه‌شنبه, 24 مهر 1397
  2. ورود
رو عنوان : در اطلاعیه شرکت توزیع نیروی برق استان قم مطرح شد؛
عنوان : دعوت به حضور پروشور در راهپیمایی روز قدس
تاريخ :
 ۱۳۹۷/۰۳/۱۷ 
ساعت : ۱۱:۴۶:۴۶

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

شرک توزیع نیروی برق استان قم با صدور اطلاعیه ای به مناسبت فرا رسیدن روز جهانی قدس،ضمن محکوم کردن جنایت های رژیم کودک کش اسرائیل ،از امت اسلامی برای حضور پرشور در راهپیمایی روز قدس دعوت کرد.

متن اطلاعیه به شرح ذیل است:

روز جهانی قدس؛ روز فریاد دلیر مردان و دلیر زنانی است که بیش از 60 سال جنگ و قتل عام را تحمل کرده و با شهامت و شجاعت علیه ظلمِ ظالمِ بزرگ، صهیونیسم غاصب ایستادگی کرده اند. و روز قدس ، روز فریاد رهایی فلسطین از چنگال این خونخوار بزرگ است.

ما در این روز به صهیونیست و صهیونیستی خواهیم فهماند که دیگر زمانه ی جولان ظلم و ستم و کودک کشی ها به سر آمده است و بدون شک انتقال سفارت آمریکا به بیت المقدس آغاز انتفاضه ی جدیدی است که تا براندازی کامل صهیونیسم ادامه خواهد داشت و مسلمانان هرگز از تلاش علیه صهیونیسم ملعون دست برنداشته و تا پای جان علیه ظلم و ظالم خواهند ایستاد.

در این روز بزرگ، مدیران و پرسنل مؤمن و روزه دار شرکت توزیع نیروی برق قم با حضور خود در مراسم راهپیمایی روز جهانی قدس همگام و همصدا با سایر مسلمانان و مردم مظلوم فلسطین اشغالی فریاد مرگ بر اسراییل سر داده و بار دیگر به ندای رهبر فقید انقلاب اسلامی لبیک گفته و با آرمان های بنیانگذار جمهوری اسلامی تجدید میثاق می کنند.


تعداد بازدید : 127

بازگشت           چاپ چاپ          نظر دهی به خبر نظر دهی به خبر

DOURAN Portal V4.6.1.0

V4.6.1.0