شخصی سازی    
  1. سه‌شنبه, 24 مهر 1397
  2. ورود
رو عنوان : نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی:
عنوان : دستگاههای دولتی بیشتر در مصرف برق صرفه جویی كنند/مردم هم در این امر مهم همراهی كنند
تاريخ :
 ۱۳۹۷/۰۴/۱۷ 
ساعت : ۱۴:۱:۴۷

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

احمد امیرآبادی نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی در حاشیه بازدید سرزده از میز خدمت مستقر در شرکت توزیع نیروی برق استان قم در سخنانی خواستار صرفه جویی بیشتر در مصرف برق از سوی دستگاههای دولتی شد و از مردم نیز درخواست همراهی کرد.

احمد امیرآبادی پیش از ظهر امروز یکشنبه (17 تیرماه 97) در حاشیه بازدید سرزده از استقرار میز خدمت در محل شرکت توزیع نیروی برق استان قم از نزدیک عملکرد این شرکت در بخش میز خدمت را مورد بررسی قرار داد.

نماینده مردم قم در این بازدید، استقرار میز خدمت در شرکت توزیع برق استان را مثبت ارزیابی کرد و خواستار تسریع در خدمت رسانی هر چه مطلوب تر به مردم شد.

وی در ادامه علت قطع برق در مناطق مختلف استان را مورد توجه قرار داد و بر تعادل بخشی و رعایت عدالت در تقسیم بندی خاموشی ها در استان ها تاکید کرد.

عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی علت خاموشی های اخیر را کاهش نزولات آسمانی و کاهش تولید نیروگاه های برق آبی عنوان کرد و خواستار صرفه جویی هرچه بیشتر توسط دستگاههای دولتی شد و از مردم نیز درخواست همراهی کرد.

وی ابراز امیدواری کرد با هماهنگی مجموعه وزارت نیرو و  همکاری هوا فضا سپاه پاسداران در سال 98 در امر باروری ابرها  در جهت  افزایش بارش نزولات آسمانی و تولید نیروگاههای برقآبی  اقدامات خوبی صورت پذیرد.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان قم مشکل قطعی های اخیر برق در سطح کشور را به جهت اعمال مدیریت اضطراری بار دانست و افزود:بحث عدالت اعمال مدیریت بار در استان رعایت شده است و کمتر از 8 درصد پیک بار در قم اعمال مدیریت شبکه شده است .

وی در ادامه شرکت توزیع نیروی برق استان قم را در امر استقرار میز خدمت پیشتاز عنوان کرد و بر ضرورت حرکت به سمت ارایه خدمات الکترونیکی به مشترکین و کاهش حداقلی مراجعات حضوری تاکید کرد.


تعداد بازدید : 161

بازگشت           چاپ چاپ          نظر دهی به خبر نظر دهی به خبر

DOURAN Portal V4.6.1.0

V4.6.1.0