شخصی سازی    
  1. پنج‌شنبه, 28 تير 1397
  2. ورود
رو عنوان : مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان قم خبر داد:
عنوان : افتتاح و بهره برداری از 250 پروژه برق در سطح استان قم
تاريخ :
 ۱۳۹۶/۱۱/۱۵ 
ساعت : ۱۲:۵۸:۶

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

مهدی آهنین پنجه مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان قم اظهار داشت : همزمان با دهه مبارک فجر تعداد 250 پروژه برق رسانی در سطح مناطق شهری و روستایی  استان با صرف اعتباری بالغ بر 102 میلیارد ریال به بهره برداری می رسد.

آهنین پنجه هدف از اجرای این پروژه ها را رفع ضعف ولتاژ و بهینه سازی شبکه و همچنین تامین برق در مناطق جدید عنوان کرد و افزود:با اجرای این پروژه ها برق مناطق روستاهای الویرآباد،کهندان،احمدآباد ،والیجرد، قبادبزن،دستگرد،وشنوه ،ورجان،حسین آباد،کرمجگان،خاوه ،میم،سراجه،جنت آباد ،خورآباد ،منصورآباد ،مراد آباد ،و در سطح مناطق شهری استان قم  احداث و تقویت می شود.

وی با اشاره به جذب بیش از 12هزار و 500 مشترک جدید در طول 10 ماه نخست امسال خاطرنشان کرد:شمار مشترکان برق در قم امروز بالغ بر 540 هزار مشترک است با این وجود میزان تلفات برق در قم از بیش از 15.5 درصد در سال 92 ،امروز به کمتر از 10.34 درصد رسیده است.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان قم در بخش دیگری از سخنان خود از نصب و بهره برداری بیش از 213 ترانس هوایی و زمینی با ظرفیت 47 مگاولت آمپر در طول مدت 10 ماه امسال خبر داد.

مهندس مهدی آهنین پنجه در ادامه از افزایش مناطق خدمات رسانی برق از 2 به 4 منطقه جهت سهولت دسترسی و تکریم مشتریان خود خبر داد و اظهار داشت: استقرار نرم افزار نوین ارایه خدمات غیر حضوری به مشترکین با شماره تلفن 3121 ، فعال‌سازی‌ درگاه ‌اینترنتی ‌ارایه خدمات از طریق وب سایت به نشانی www.qepd.co.ir ، راه اندازی سامانه پیامکی ارتباط مشترکین با شرکت به شماره 1000100121 از جمله اقدامات انجام شده در راستای افزایش رضایتمندی مشترکین است.                       


تعداد بازدید : 172

بازگشت           چاپ چاپ          نظر دهی به خبر نظر دهی به خبر

DOURAN Portal V4.6.1.0

V4.6.1.0