سه‌شنبه, 8 خرداد 1403
تنضیمات
انتخاب رنگ
انتخاب رنگ پس زمینه
تنظیمات پیش فرض
تنظیمات پیش فرض
  • ساعت : ۲۳:۰۱
  • تاريخ :
     ۱۴۰۳/۰۲/۱۲ 
  • تعداد بازدید : 258
  • کد خبر : ۴۱۶۵
با حضور معاون مدیرکل بازرسی و رسیدگی به شکایات وزارت نیرو؛
جلسه هماهنگی “تشكیل میز ارتباطات مردمی سفر رئیس جمهور به قم” برگزار شد
دولت سیزدهم در راستای عمل به شعار دولت مردمی، ابتکارات متعددی از جمله ارتباط چهره به چهره با مردم در سفرهای استانی با حضور وزرا و مسئولان دستگاه‌های اجرایی در مرکز ارتباطات مردمی برگزار نموده است و این بار نیز برای بار دوم در استان قم میز ارتباطات مردمی صنعت آب و برق برگزار می‌شود.

به گزارش روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق استان قم ، در راستای دور دوم سفرهای استانی رئیس جمهوری به استان، معاون مدیر کل بازرسی و رسیدگی به شکایات وزارت نیرو ضمن تشکیل جلسه در محل این شرکت به بررسی جوانب برگزاری میز ارتباطات مردمی پرداخت.


در این جلسه که روز چهارشنبه ۱۲ اردیبهشت ۱۴۰۳ با حضور مهندس صادقی رییس شورای هماهنگی مدیران صنعت آب و برق استان قم، معاونین مالی و پشتیبانی، مدیران روابط عمومی، مدیر اداره خدمات  برگزار شد، محمد سیاوشی ضمن تعریف ساختار اجرایی برنامه، گفت: پاسخگویی و حل مشکلات مردم در حوزه‌ی انرژی، در میز خدمت ارتباطات مردمی وزارت نیرو از اقدامات قابل توجه دولت مردمی به مردم شریف استان قم است.

معاون مدیر کل بازرسی و رسیدگی به شکایات وزارت نیرو، افزود: دیدار چهره به چهره با مردم می‌تواند فاصله مردم با مسئولین را کم کند و ما برای مدت سه روز در خدمت مردم شریف استان، خواهیم بود.

وی خاطرنشان کرد: به منظور خدمت‌رسانی شایسته به مراجعین گرامی، به محض تعیین محل برگزاری میز ارتباطات مردمی، موضوع از طریق رسانه‌های عمومی به اطلاع‌ مردم خواهد رسید.

در ادامه این جلسه ۲ ساعته اعضای حاضر به بحث و تبادل نظر در خصوص برگزاری هرچه بهتر میز ارتباطات مردمی صنعت آب و برق استان قم پرداختند.

امتیاز :  ۵.۰۰ |  مجموع :  ۱

برچسب ها

    6.1.8.0
    V6.1.8.0